Dzieci 6 miesięcy – 6 lat

Start > Kursy > Dzieci 6 miesięcy – 6 lat

Nauka angielskiego lub hiszpańskiego metodą muzyczno-sensoryczno-ruchową, czyli Musical Babies.

Musical Babies to prowadzona od 2003 roku efektywna metoda nauki języka angielskiego od 6. miesiąca życia poprzez piosenki, rymowanki, muzykę klasyczną, ruch oraz wykorzystanie wszystkich zmysłów. Ponieważ język poznany muzycznie i „całym ciałem” jest niewymazywalny z pamięci! Tak młody wiek dziecka to najlepszy czas na naukę języka, zwłaszcza gdy robi się to w najbardziej przyjazny dzieciom sposób: z dźwiękami, ruchem i zabawą. Muzyka ma największy wpływ na dzieci w okresie od ich urodzenia do 5.-6. roku życia. Słuchanie muzyki wpływa na rozwój pamięci, umiejętność koncentracji, podzielność uwagi i koordynację ruchową. Jak uczą się tak małe dzieci? Stopniowo: najpierw słuchając, a następnie powoli tworząc najpierw pojedyncze słowa, a następnie zwroty i całe zdania. Stopniowo i bez stresu – bez nudnego powtarzania słówek, wypełniania podręczników czy wpatrywania się w ekran. Musical Babies składa się z dwóch programów:

  1. Program Musical Babies przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. W przypadku j. hiszpańskiego jest to program pod nazwą Bebes Musicales.
  2. Program Musical English przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. W przypadku j. hiszpańskiego program funkcjonuje pod nazwą Ninos Musicales.

Zajęcia roczne podzielone są na 3 trymestry:

  1. od października do Bożego Narodzenia,
  2. od końca przerwy świąteczno-noworocznej do Wielkanocy,
  3. od końca ferii wielkanocnych do wakacji.

Liczba zajęć w trymestrze oraz ich koszt mogą być więc różne. Po szczegóły zapraszamy do sekretariatu lub kontaktu mailowego: sokrates@musicalbabies.pl.

Dzieci 6 miesięcy – 6 lat

Czesne

Koszty kursów i warunki płatności dostosowaliśmy do potrzeb rodziców, którzy muszą regularnie mierzyć się z różnego rodzaju wydatkami. Opłaty za naukę można uiścić jednorazowo lub rozłożyć na równe, nie obciążające zbytnio budżetu domowego raty.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Myślimy o wszystkich

Oferujemy kursy językowe dla każdej grupy wiekowej: niemowląt od 6 miesiąca życia, małych dzieci, przedszkolaków, uczniów klas I-VIII szkoły podstawowej, uczniów szkół średnich i studentów, młodzieży uczącej się i pracującej, dorosłych w kwiecie wieku oraz otwartych na świat seniorów.

Uczymy języków kursantów indywidualnych, jak i zorganizowane zespoły, np. uczniów jednej klasy. Nasze edukacyjne menu adresujemy również do głodnych sukcesu klientów biznesowych.

Mówisz i masz

W Open School, poza językiem angielskim, nauczysz się również: niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, portugalskiego, rosyjskiego, chińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców – na każdym poziomie zaawansowania, indywidualnie, w parach lub w małych grupach 4-6-osobowych.

Możemy zaoferować Ci zarówno kursy stacjonarne, jak i lekcje online, rozwijające kompetencje, na których Tobie zależy, w dogodnych dla Ciebie terminach i porach, z wybranym przez Ciebie lektorem.

Przyswajasz to, co Ci potrzebne

Z bogatej oferty kursów językowych w Warszawie i kursów języków obcych online, organizowanych przez Open School, możesz wybrać taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom, m.in. kurs tradycyjny, kurs konwersacyjny, kurs języka branżowego czy biznesowego.

Z nami przygotujesz się również do egzaminów 8- klasisty, do matury podstawowej i rozszerzonej z języka obcego, do egzaminów PET, FCE, CAE, CPE, BEC, LCCI, Goethe-Zertifikat, CILS, CELI, DELE i in.

Wiemy, jak uczyć

Kluczem do efektywności naszych kursów są sprawdzone, nowoczesne metody nauczania języków obcych, dobierane adekwatnie do wieku, potrzeb i umiejętności kursantów Open School. Jako mała kameralna szkoła znamy wszystkich naszych uczniów i podchodzimy do nich bardzo indywidualnie.

Lektorzy Open School w praktyce dydaktycznej bazują na założeniach metody komunikatywnej oraz metody direct, które szybko przełamują barierę w mówieniu, kładąc nacisk na płynną konwersację.

Kursy, na które Cię stać

Open School oferuje kursy językowe na każdą kieszeń. Proponujemy system pakietów zajęć, oparty o kategorie cenowe: standard, premium i premium plus. Stwarzamy możliwość regulowania płatności za naukę jednorazowo lub w ratach, nieoprocentowanych w przypadku kursów grupowych.

Dla naszych kursantów przygotowaliśmy też trzy sposoby obniżenia kosztów nauki w Akademii Open School: program ambasador, rodzina, kontynuacja nauki oraz wiele nieodpłatnych profitów.

Z korzyścią dla Ciebie

W Open School uczymy wielu języków, w różnych grupach wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania, stacjonarnie, online lub hybrydowo. Realizujemy także szkolenia językowe dla firm. Dobieramy kursy i tworzymy grafiki według możliwości czasowych i finansowych naszych klientów.

Oferujemy krótkoterminowe umowy, które można podpisać online bez wychodzenia z domu oraz niedługi, miesięczny okres wypowiedzenia i gwarancję zwrotu niewykorzystanej odpłatności za kurs.

Wszystkie kursy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Dzieci

6 miesięcy – 6 lat

Sprawdź
Dzieci

7 lat – 12 lat

Sprawdź
Młodzież

13 lat – 18 lat

Sprawdź
Kursy dla dorosłych

 

Sprawdź
Kursy egzaminacyjne

 

Sprawdź
Kursy konwersacyjne

 

Sprawdź
Kursy indywidualne

 

Sprawdź
Szkolenia dla firm

 

Sprawdź