Kursy dla dorosłych

Start > Kursy > Kursy dla dorosłych
Kursy dla dorosłych

Metodycy Open School opracowali cały pakiet kursów dla dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania oraz ofertę kursów biznesowych.

Wg naszych badań głównymi powodami nauki języków obcych wśród dorosłych i studentów są:

 • chęć znalezienia (lepszej) pracy
 • chęć awansu zawodowego
 • potrzeba swobodnego porozumiewania się podczas podróży zagranicznych, w tym wyjazdów na stypendia zagraniczne

Dorośli i studenci mogą uczestniczyć w kursach standardowych – odbywających się dwa razy w tygodniu i skupiających się na poznawaniu języków obcych na określonych poziomach zaawansowania, kursach egzaminacyjnych – przygotowujących do międzynarodowych egzaminów językowych z wszystkich języków, a także w kursach biznesowych pozwalających na poznanie słownictwa w zakresie biznesu i dających możliwość zdawania honorowanych na całym świecie, międzynarodowych egzaminów z języka biznesu.

Certyfikaty językowe

W Open School przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów z języków angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, chińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.

Podstawowe informacje o certyfikatach językowych:

Posiadanie międzynarodowego certyfikatu znajomości języka obcego otwiera drogę na zagraniczne studia, zwalnia z nauki języka obcego na studiach, a przede wszystkim pozwala odpowiedzieć sobie na pytanie: w którym miejscu jestem, jeśli chodzi o znajomość języka obcego?

Międzynarodowe egzaminy językowe przeprowadzają zwykle specjalne instytucje reprezentujące określony kraj. Dla przykładu międzynarodowe egzaminy znajomości języka niemieckiego organizuje Goethe Institut, języka hiszpańskiego – Instituto Cervantes, a języka angielskiego centra egzaminacyjne m.in. Cambridge Assessment English. Sam egzamin międzynarodowy jest płatny właśnie w takich instytucjach, natomiast lektorzy Open School pomagają na kursach przygotowawczych do tych egzaminów opanować materiał na tyle dobrze, aby wyniki egzaminu okazały się satysfakcjonujące.

Język angielski

 

Egzaminy ogólne:

 • FCE (First Certificate in English)
 • CAE (Certificate in Advanced English)
 • CPE (Certificate of Proficiency in English)

Egzaminy biznesowe:

 • BEC Preliminary
 • BEC Vantage
 • BEC Higher
 • LCCI1 (London Chamber of Commerce and Industry)
 • LCCI2 (London Chamber of Commerce and Industry)
 • LCCI3 (London Chamber of Commerce and Industry)
 • LCCI4 (London Chamber of Commerce and Industry)

Język niemiecki

 

Egzaminy ogólne:

 • Goethe-Zertifikat B1
 • Goethe-Zertifikat B2
 • Goethe-Zertifikat C1
 • Goethe-Zertifikat C2 (GDS)

Język hiszpański

 

Egzaminy ogólne:

 • DELE A1
 • DELE A2
 • DELE B1
 • DELE B2
 • DELE C1
 • DELE C2

Język włoski

 

Egzaminy ogólne:

 • CILS (Certificazione di Italiano come Lingua Staniera)
 • CELI (Certificazione di Conoscenza delle Lingua Italiana)

 

Czesne

Koszty kursów i warunki płatności dostosowaliśmy do potrzeb rodziców, którzy muszą regularnie mierzyć się z różnego rodzaju wydatkami. Opłaty za naukę można uiścić jednorazowo lub rozłożyć na równe, nie obciążające zbytnio budżetu domowego raty.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Myślimy o wszystkich

Oferujemy kursy językowe dla każdej grupy wiekowej: niemowląt od 6 miesiąca życia, małych dzieci, przedszkolaków, uczniów klas I-VIII szkoły podstawowej, uczniów szkół średnich i studentów, młodzieży uczącej się i pracującej, dorosłych w kwiecie wieku oraz otwartych na świat seniorów.

Uczymy języków kursantów indywidualnych, jak i zorganizowane zespoły, np. uczniów jednej klasy. Nasze edukacyjne menu adresujemy również do głodnych sukcesu klientów biznesowych.

Mówisz i masz

W Open School, poza językiem angielskim, nauczysz się również: niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, portugalskiego, rosyjskiego, chińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców – na każdym poziomie zaawansowania, indywidualnie, w parach lub w małych grupach 4-6-osobowych.

Możemy zaoferować Ci zarówno kursy stacjonarne, jak i lekcje online, rozwijające kompetencje, na których Tobie zależy, w dogodnych dla Ciebie terminach i porach, z wybranym przez Ciebie lektorem.

Przyswajasz to, co Ci potrzebne

Z bogatej oferty kursów językowych w Warszawie i kursów języków obcych online, organizowanych przez Open School, możesz wybrać taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom, m.in. kurs tradycyjny, kurs konwersacyjny, kurs języka branżowego czy biznesowego.

Z nami przygotujesz się również do egzaminów 8- klasisty, do matury podstawowej i rozszerzonej z języka obcego, do egzaminów PET, FCE, CAE, CPE, BEC, LCCI, Goethe-Zertifikat, CILS, CELI, DELE i in.

Wiemy, jak uczyć

Kluczem do efektywności naszych kursów są sprawdzone, nowoczesne metody nauczania języków obcych, dobierane adekwatnie do wieku, potrzeb i umiejętności kursantów Open School. Jako mała kameralna szkoła znamy wszystkich naszych uczniów i podchodzimy do nich bardzo indywidualnie.

Lektorzy Open School w praktyce dydaktycznej bazują na założeniach metody komunikatywnej oraz metody direct, które szybko przełamują barierę w mówieniu, kładąc nacisk na płynną konwersację.

Kursy, na które Cię stać

Open School oferuje kursy językowe na każdą kieszeń. Proponujemy system pakietów zajęć, oparty o kategorie cenowe: standard, premium i premium plus. Stwarzamy możliwość regulowania płatności za naukę jednorazowo lub w ratach, nieoprocentowanych w przypadku kursów grupowych.

Dla naszych kursantów przygotowaliśmy też trzy sposoby obniżenia kosztów nauki w Akademii Open School: program ambasador, rodzina, kontynuacja nauki oraz wiele nieodpłatnych profitów.

Z korzyścią dla Ciebie

W Open School uczymy wielu języków, w różnych grupach wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania, stacjonarnie, online lub hybrydowo. Realizujemy także szkolenia językowe dla firm. Dobieramy kursy i tworzymy grafiki według możliwości czasowych i finansowych naszych klientów.

Oferujemy krótkoterminowe umowy, które można podpisać online bez wychodzenia z domu oraz niedługi, miesięczny okres wypowiedzenia i gwarancję zwrotu niewykorzystanej odpłatności za kurs.

Wszystkie kursy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Dzieci

6 miesięcy – 6 lat

Sprawdź
Dzieci

7 lat – 12 lat

Sprawdź
Młodzież

13 lat – 18 lat

Sprawdź
Kursy dla dorosłych

 

Sprawdź
Kursy egzaminacyjne

 

Sprawdź
Kursy konwersacyjne

 

Sprawdź
Kursy indywidualne

 

Sprawdź
Szkolenia dla firm

 

Sprawdź