Polski dla obcokrajowców

Start > Polski dla obcokrajowców

Język polski dla obcokrajowców Warszawa Bielany

Czy jesteś obcokrajowcem mieszkającym w Warszawie i chcesz nauczyć się języka polskiego? Doskonale trafiłeś! Nasza szkoła językowa oferuje kursy języka polskiego dla obcokrajowców na wszystkich poziomach zaawansowania.

607 553 393

Wypełnij formularz

Dlaczego język polski w szkole Open School?

Nasza szkoła językowa w Warszawie to miejsce, gdzie nauka języka polskiego staje się przyjemnością. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, którzy z pasją przekazują wiedzę o języku i kulturze Polski.

Partnerzy edukacyjni Open School

Nasi partnerzy edukacyjni to: British Council, Addvantage Partner Institution, Cambridge Assessment English, National Geographic Learning.
Kursy języka polskiego dla obcokrajowców w Open School

Oferujemy kursy stacjonarne indywidualne oraz online – indywidualne i grupowe. Nasze lekcje są dostosowane do potrzeb i możliwości każdego ucznia. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, która sprzyja efektywnej nauce.

Kursy

Sprawdź, co nasi uczniowie mówią o naszych kursach. Jesteśmy dumni z naszych pozytywnych opinii i stale dążymy do poprawy naszych usług.


Wspaniała szkoła. Miałam indywidualne zajęcia i płynnie mówię. Bardzo profesjonalna kadra. Dziękuję!

Dominika Gowik

Współpracowałem z 3 lektorami przez 3 lata. Wszyscy świetni. Obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Maciej Całka

Audyt nauki języka polskiego w Open School

W Open School, każdy uczący się języka polskiego ma zapewniony bezpłatny test określający poziom znajomości języka, nieodpłatne konsultacje z doradcą metodycznym, a także gratisowe warsztaty i webinaria tematyczne i gramatyczne.

Stosujemy nowoczesne metody nauczania, które pomagają naszym studentom szybko nabyć umiejętności językowe. Nasze lekcje są interaktywne i angażujące, a nasi lektorzy zawsze są gotowi pomóc.

Nasza Akademia Open School na Bielanach w Warszawie jest dostępna dla każdego i jesteśmy dumni z naszych atutów, które obejmują:

  • Wykorzystanie efektywnych, nowoczesnych metod nauki języka polskiego, które skupiają się na przełamywaniu barier w mówieniu i swobodnej, płynnej komunikacji.
  • Oferowanie dogodnych opcji płatności za kursy, w tym jednorazowe płatności lub płatności ratalne, bez odsetek dla kursów grupowych.
  • Realizowanie szkoleń językowych dla wielu prestiżowych instytucji i firm, w tym Banku Pekao S.A., Centrum Kart S.A., CD Projekt Red, Santander Factoring, Medcom, Lennox, Jungheinrich, PAŻP – Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, Ministerstwa Rolnictwa, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i wielu innych.

Zapytaj o ofertę kursów języka polskiego w Open School

607 553 393

Wypełnij formularz

Język polski dla obcokrajowców najczęściej zadawane pytania

Czy język polski jest trudny dla obcokrajowców?

Tak, język polski jest często uważany za jeden z trudniejszych języków do nauki, szczególnie dla osób, które mówią w językach nie-słowiańskich. Polski ma skomplikowany system gramatyczny, w tym siedem przypadków, a także wiele wyjątków od reguł. Wymowa i ortografia również mogą stanowić wyzwanie. Jednak z odpowiednim zaangażowaniem i praktyką, nauka polskiego jest jak najbardziej możliwa.

Od czego zacząć naukę języka polskiego?

Naukę języka polskiego warto zacząć od nauki alfabetu i podstawowych słów i zwrotów. Następnie warto zrozumieć podstawy gramatyki polskiej. Regularne słuchanie i mówienie w języku polskim jest kluczowe – można to praktykować za pomocą muzyki, filmów, aplikacji do nauki języków czy rozmów z native speakerami. Zdecydowanie pomocny jest dobry kurs językowy.


Ile czasu zajmuje nauka języka polskiego na poziomie komunikatywnym?

Czas potrzebny na naukę języka polskiego do poziomu komunikatywnego zależy od wielu czynników, takich jak wcześniejsze doświadczenie językowe, intensywność nauki, metoda nauki, a także indywidualne zdolności językowe. Dla osoby, która poświęca na naukę kilka godzin tygodniowo, może to zająć od 1,5 do 2 lat. Jednak dla osób, które mogą poświęcić więcej czasu na naukę i praktykę, proces ten może być znacznie szybszy.